NOVINKY

Novinky v kaviarni Lavender caffe&bar

Obchodná 66, Bratislava

V Bratislave pripravujú V. ročník špeciálnych trhov pre všetkých milovníkov levandule.

Obchodná 66.jpg        Bratislava v dňoch od 12. do 18. júna 2017 otvorí netradičný trh v centre mesta. Na Obchodnej ulici 66 sa už tradične konajú netypické trhy s rôznymi výrobkami, tento krát sa akcia bude niesť v duchu krásnej vône s obchodným názvom: Dotyk levandule. Názov je veľmi trefný, keďže levanduľa sa vás bude dotýkať z každej strany.

        Návštevníci si budú v čase od 10:00 do 18:00 môcť kúpiť rôzne kozmetické výrobky, kvety, výživové doplnky s extraktom z levandule vyrobené na Slovensku, Česku, Bulharsku, Maďarsku a Chorvátsku sviečky či dizajnové doplnky hlavne pre dámy. Taktiež budete môcť ochutnať priamo v levanduľovej kaviarničke Lavendercaffe aj  víno s levanduľou , kávu s levanduľovým korením ,levanduľový banán so zmrzlinou, levanduľový sorbet, sekt s levanduľou, levanduľovú limonádu a iné dobroty. Pre každého návštevníka sa niečo nájde a samozrejme nebudú chýbať čerstvé koláčiky.

 Levanduľa ako liek aj pôžitok.plagát kvet 4.jpg

     Z levandule môžeme pripraviť už spomínané  jedlá a nápoje - napríklad chlebík, kávu, do omáčok, k pečenému mäsku alebo ako čaj. Toto nie je však jediné využitie, okrem príjemnej chuti a vône sa z nej vyrába aj olej, ktorý dokáže krásne zregenerovať unavené svaly a telo, je vynikajúci aj pri popáleninách či spáleniach na slniečku. Jej vôňa príjemne upokojuje, takže ak si vložíte malé množstvo do vankúša privodí vám krásne sny a pokojný spánok. Môžeme sa s ňou stretnúť aj ako s prísadou v parfumoch. Pôsobí veľmi dobre na nervový systém, bolesti hlavy a pri reume sa odporúča levanduľový kúpeľ, ktorý zlepšuje krvný obeh.

   Vstup je voľný pre všetkých návštevníkov od najmladších až po tých najstarších.

        Túto akciu vymyslela skupinka chalanov, ktorí sa snažili spropagovať levanduľu, ale hlavne hand made výrobky, o ktoré na tejto akcii určite nebude núdza. Heslom akcie je: Všetko o levanduli, s levanduľou, v levanduľovom. Hlavným organizátorom je TRH VO DVORE 66 v spolupráci Lavendercaffe, ktorá ponúka rôzne pochúťky z levandule po celý rok. Na ich stránke a aj na facebooku si môžete nájsť viac informácií o tom, aké dobrôtky budete môcť ochutnať, alebo ako si niektoré z nich dokonca pripraviť. Voľné tombolové kupóny  nájdete na Facebooku: Lavendercaffe alebo Trh vo dvore taktiež na www.lavendercaffe.sk. ktoré si môžete vytlačiť a následne  vhodiť do Levanduľovej schránky na trhoch. Zlosovatelné kupony su zdarma ako aj vstup ta tutu prekrásnu akciu.Kupony su k dispozícii aj priamo na trhoch Vyhrať môžete rôzne voňavé fialové ceny od našich sponzorov a predajcov.

Novinky na V ročníku "DOTYK  LEVANDULE".

Každý účastník trhov (prostredníctvom zlosovateľného kupónu) bude zaradený do zlosovania o levanduľové ceny.

TOMBOLA:

1.CENA: CK (6- dňový zájazd do Provensálska pre jednu osobu v hodnote 309,- €)

2.CENA: CK (Výlet pre dve osoby na festival do Tihany v hodnote 40,- €)

3.CENA: Poukaz na 10% zľavu od ZLATNICTVO LON

4.CENA: Levanduľový obraz od LAVENDERCAFFE-BAR

Ďalší výhercovia (5.až 44.) získajú levanduľové prekvapenia od našich predajcov.    

       Viac informácií získate na web stránke:   www.lavendercaffe.sk

     


 

       

TOPlist
TOPlist
Pozri.sk - vyhľadávač